O spoločnosti

Spoločnosť MedPharma je česká rodinná spoločnosť, ktorá je s Vami na trhu už od roku 2000.

Inšpiráciou je pre nás príroda a preverené znalosti v oblasti medicíny a ľudského zdravia. Preto v poslednom čase prinášame na trh veľa bylinných prípravkov a prírodnej kozmetiky.


Pri vývoji výrobkov načúvame potrebám našich zákazníkov a receptúry sú zostavené tak, aby Vášmu zdraviu prinášali čo najväčší prospech.

Venujeme sa predovšetkým podpore ľudského zdravia, špecializujeme sa na návrh, vývoj, výrobu, distribúciu a predaj doplnkov stravy, kozmetických prípravkov a zdravotníckych pomôcok.
Kladieme dôraz na vysokú a preukázanú kvalitu, aby ste pod značkou MedPharma našli vždy len to najlepšie. Kvalita výrobkov a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás prioritou. Výrobky prechádzajú testovaním v akreditovaných laboratóriách. Dodávateľov, ktorí nám pomáhajú garantovať tú najvyššiu kvalitu vstupných surovín a obalových materiálov, vyberáme z celého sveta.


Spoločnosť striktne dodržiava princípy Analýzy nebezpečenstva a kontroly kritických bodov (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points) a je certifikovaná podľa ČSN EN ISO 9001 a STN EN ISO 13 485. Pravidelné a úspešné audity autorizovanej osoby a štátnych autorít sú pre našich zákazníkov jednou z ďalších garancií kvality a bezpečnosti našich produktov.


Hlavným predajným miestom výrobkov značky MedPharma sú lekárne, s ktorými neustále rozširujeme naše dlhoročné obchodné partnerstvá. Druhou možnosťou, kde sa dajú MedPharma produkty zakúpiť, je naša webová stránka www.medpharma.sk alebo iné internetové lekárne, s ktorými spolupracujeme.


Odpovede a dotazy na naše výrobky zabezpečujeme prostredníctvom zákazníckej telefónnej linky, e-mailu alebo prostredníctvom internetových stránok.


+421 917 168 448 alebo 034/ 381 22 42
objednavky@medpharma.skvoda@medpharma.cz

 

Výrobný závod spoločnosti MedPharma, spol. s.r.o. sa nachádza v Siviciach, 20 km severovýchodne od Brna. Výrobný závod a sklady boli projektované a sú vybudované v súlade s najnovšími požiadavkami správnej výrobnej a distribučnej praxe. Samozrejmosťou našej práce je neustála a niekoľkonásobná vstupná, priebežná a výstupná kontrola výroby.


Spoločnosť MedPharma, spol. s.r.o. ponúka aj zmluvnú výrobu doplnkov stravy, kozmetických prípravkov a zdravotníckych pomôcok. Našim obchodným partnerom poskytujeme komplexné služby v oblasti návrhu, vývoja, registrácie, výroby a kontroly prípravkov vo všetkých uvedených oblastiach.


Ponúkame:

- spracovanie sypkých zmesí, strojové balenie mäkkých i tvrdých želatínových kapsúl a tabliet do všetkých typov blistrov a sekundárnych obalov
- možnosť ručného sekundárneho balenia výrobkov adjustovaných v primárnom obale

Moderné zariadenia a dôsledná kontrola pri výrobe zabezpečujú bezchybné, presné a rýchle blistrovanie a adjustáciu v súlade s najprísnejšími hygienickými štandardmi. Naše výrobky sa tak predávajú pod radom privátnych značiek nielen v štátoch Európskej únie, ale aj v ďalších štátoch sveta.