OrthoHerba gél, 1 x 150 ml

OrthoHerba gél, 1 x 150 ml

Udržuje pokožku hebkú, jemnú a v kombinácii s masážou prináša úľavu v oblasti namáhaných a unavených kĺbov, chrbtice, svalov a šliach. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a má príjemný chladivý efekt.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom5,20 

Popis:

Vlastná, originálna receptúra je špeciálne vyvinutým komplexom s vysokým obsahom aktívnych látok. OrthoHerba® gél obsahuje MSM, glukosamín sulfát, boswélliu a ďalšie extrakty z rastlín alebo bylín ako je napr. harpago, kostihoj, medovka a i. Udržuje pokožku hebkú, jemnú a v kombinácii s masážou prináša úľavu v oblasti namáhaných a unavených kĺbov, chrbtice, svalov a šliach. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a má príjemný chladivý efekt.

Spôsob použitia:

2–3× denne vmasírujte primerané množstvo gélu do kože v oblasti kĺbov a chrbtice.

 

Informácie pre alergikov:

Bez parfumov a farbív.


Upozornenie:

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaplikujte na porušenú pokožku (odreniny, otvorené rany). Zabráňte kontaktu s očnou sliznicou. Nie je vhodné pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov.


Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote od +5 do +25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Objem:

150 ml

Zloženie:

Aqua, Alcohol Denat., Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Lecithin, Propylene Glycol, Dimethyl Sulfone, Glucosamine Sulfate, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Melissa Officinalis Stem Extract, Boswellia Serrata Extract, Arnica Montana Flower Extract, Limonene, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Harpagophytum Procumbens Root Extract.

Kód 8594045474619
Stav skladom