Tea Tree Oil, 1 x 10 ml

Tea Tree Oil, 1 x 10 ml

100% rastlinná silica z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza z východnej Austrálie. Olej má neobyčajne silné antiseptické účinky. Táto silica je vhodná do relaxačných kúpeľov pre osvieženie pokožky alebo k starostlivosti o nohy, k

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom4,73 

Popis:

Tea Tree Oil je 100% rastlinná silica z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza z východnej Austrálie. Olej má neobyčajne silné antiseptické účinky. Táto silica sa používa do relaxačných kúpeľov pre osvieženie pokožky, ku stimulačným masážam, do arómalampy a je vhodná tiež k starostlivosti o nohy.

Spôsob použitia:

Používajte riedené v minimálnom pomere 1:100, čo odpovedá 24 kvapkám Tea Tree Oil na 100 ml vody alebo oleja. K masáži na kožu rieďte napr. s olivovým olejom apod. U relaxačných kúpeľov pre osvieženie pokožky pridajte 10–15 kvapiek Tea tree oleja do vody. Po bodnutí hmyzom potierajte cieľové miesta 2× denne.

Upozornenie:

Nepoužívajte pred následným opaľovaním! Používajte iba na určený účel uvedeným postupom. Nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Pri skoršom výskyte alergií otestujte pred použitím na predlaktí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte vnútorne! Vyhnite sa kontaktu s očnou sliznicou!

Skladovanie:

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Obsah:

10 ml

Zloženie:

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene.

Kód 8594045474374
Stav skladom