Tea Tree Oil, 1×10 ml

Tea Tree Oil, 1×10 ml

100% rastlinná silica z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza z východnej Austrálie. Olej má neobyčajne silné antiseptické účinky.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom4,73 

1. Čo je TEA TREE OIL a k čomu sa používa
Tea Tree Oil je 100% rastlinná silica z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza z východnej Austrálie. Olej má neobyčajne silné antiseptické účinky. Táto silica sa používa do relaxačných kúpeľov pre osvieženie pokožky, ku stimulačným masážam, do arómalampy a je vhodná tiež k starostlivosti o nohy.


2. Ako sa TEA TREE OIL používa
Používajte riedené v minimálnom pomere 1:100, čo odpovedá 24 kvapkám Tea Tree Oil na 100 ml vody alebo oleja. K masáži na kožu rieďte napr. s olivovým olejom apod. U relaxačných kúpeľov pre osvieženie pokožky pridajte 10–15 kvapiek Tea tree oleja do vody. Po bodnutí hmyzom potierajte cieľové miesta 2× denne.


3. Ingredients (INCI): Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene.


4. Upozornenie: Nepoužívajte pred následným opaľovaním! Používajte iba na určený účel uvedeným postupom. Nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Pri skoršom výskyte alergií otestujte pred použitím na predlaktí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte vnútorne! Vyhnite sa kontaktu s očnou sliznicou!


5. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!


6. Krajina pôvodu: Austrália

Ingredients (INCI): Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene.

Kód 8594045474374
Stav skladom