Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej, 1 x 150 ml

Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej, 1 x 150 ml

Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom5,04 

POPIS:
Chladivý sprej s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Príjemne chladí, upokojuje a prináša úľavu po nadmernom zaťažení pokožky slnečným žiarením. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Určené pre všetky typy pokožky. Špeciálne vyvinutý MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej upokojuje a regeneruje, je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Obsahuje len vybrané nedráždivé zložky.

*Neobsahuje konzervanty definované Nariadením ES 1223/2009. 

 

Použitie:
Sprej aplikujte v tenkej vrstve niekoľkokrát denne podľa potreby. Pred použitím pretrepte. Pre dosiahnutie zvlášť chladivého efektu uchovávajte v chladničke.


Upozornenie:
Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Odstráňte obsah / nádobu odovzdaním do zberného dvora ako nebezpečný odpad.

 

Skladovanie:
Skladujte pri teplote +5 až +25 °C. 


Objem:
150 ml

Zloženie:

Aqua, Panthenol, Isobutane, Propane, Methylpropanediol, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Butane, Urea, Polyglyceryl-4 Caprate, Isopropyl Myristate, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Hydroxyethylcellulose, Menthyl Lactate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Lactic Acid.

Kód 8594045473469
Stav skladom