Bylinný balzam hrejivý, 1 x 250 ml

Bylinný balzam hrejivý, 1 x 250 ml

Prírodný produkt, ktorý obsahuje extrakt z 33 špeciálne vybraných horských rastlín. Jedinečné zloženie bylinných a rastlinných extraktov zaisťuje intenzívny účinok.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom5,98 

Popis:

Bylinný balzam je prírodný produkt, ktorý obsahuje extrakt z 33 špeciálne vybraných horských rastlín. Jedinečné zloženie bylinných a rastlinných extraktov zaisťuje intenzívny účinok. U niektorých bylín je známy ich blahodarný a regeneračný vplyv, ktorý môžu mať nielen na pokožku v oblasti unavených a namáhaných kĺbov, svalov, šliach, chrbtice, s pozitívnym efektom na priebeh a dĺžku rekonvalescencie. Bylinný balzam obsahuje navyše vitamín E, kokosový olej, panthenol, ktoré dodajú vašej pokožke hladkosť, jemnosť a napomáhajú ju chrániť. Prírodné silice a extrakt z čili papričiek vytvárajú na pokožke pocit príjemného hrejivého efektu. Intenzita hrejivého efektu závisí od individuálnej citlivosti a množstva aplikovaného balzamu, zvyšuje sa po svalovej námahe a tiež po zahriatí miesta napr. teplou vodou, a to aj s časovým odstupom cca 12–16 hodín od aplikácie. Vysoká hrejivosť až pálenie a prípadné začervenanie pokožky sú prejavom žiaduceho prekrvenia, účinku a sú prirodzené.


Informácie pre alergikov:

BEZ KONZERVANTOV* A PARFÉMOV. 
(* Neobsahuje konzervanty definované Nariadením ES 1223/2009.)

 

Spôsob použitia:

Naneste a vmasírujte primerané množstvo prípravku do kože. Aplikujte vždy na čistú pokožku. Odporúčame prípravok používať pravidelne 2× denne.


Upozornenie:

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Vyhnite sa kontaktu s tvárou, sliznicami, intímnymi oblasťami a otvorenými ranami. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku prípravku. Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia. V takom prípade prerušte aplikáciu a opláchnite časť pokožky vodou a mydlom. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí vyhľadajte lekára. Nie je vhodné pre deti do 6 rokov. Prípadná zmena farby, ktorá je daná extraktom prírodných zložiek, neovplyvňuje účinnosť balzamu.


Skladovanie:

Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote do 25 °C.


Objem:

250 ml

Zloženie:

Borievka obyčajná, borovica horská (kosodrevina), jedľa biela, repík lekársky, alchemilka obyčajná, lopúch väčší, lopúch menší, lopúch plstnatý, arnika horská, nechtík lekársky, vres obyčajný, kapsička pastierska, pagaštan konský, vŕbovka malokvetá, praslička roľná, túžobník brestový, orech kráľovský, rumanček pravý, deväťsil lekársky, skorocel kopijovitý, nátržník strieborný, vŕba purpurová, vŕba krehká, vŕba lýkovcová, zlatobyľ obyčajný, kostihoj lekársky, materina dúška úzkolistá, podbeľ lekársky, žihľava dvojdomá, pŕhľava malá, fialka trojfarebná, fialka roľná, extrakt z čili papričiek.


Ingredients (INCI):

Aqua, Alcohol denat., Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Capsaicin, Camphor, Menthol, Propanediol, Squalane, Carbomer,  Juniperus Communis Oil, Pinus Mugo Oil, Abies Alba Needle Oil, Agrimonia Eupatoria Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Arctium Lappa Root Extract, Arctium Minus Root Extract, Arctium Tomentosum Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Calluna Vulgaris Extract, Capsella Bursa-Pastoris Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Epilobium Parviflorum Extract, Equisetum Arvense Extract, Filipendula Ulmaria Extract, Juglans Regia Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Petasites Hybridus Root Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Potentilla Argentea Extract, Salix Purpurea Bark Extract, Salix Fragilis Bark Extract, Salix Daphnoides Bark Extract, Solidago Virgaurea Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Thymus Serpyllum Extract, Tussilago Farfara Flower Extract, Urtica Dioica Extract, Urtica Urens Extract, Viola Tricolor Extract, Viola Arvensis Extract, Panthenol, Methyl Salicylate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate,  Disodium EDTA, Triethanolamine, Caprylhydroxamic Acid, Caprylyl Glycol, Limonene.

Kód 8594045473353
Stav skladom