Selén 100 mcg, 107 tbl

Selén 100 mcg, 107 tbl

*Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej spermatogenéze a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom4,20 

Popis:

*Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej spermatogenéze a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Napomáha k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a k správnemu fungovaniu imunitného systému.


Odporúčané denné dávkovanie:

1 tableta 1× denne
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote +4 °C až +25 °C.


Balenie:

107 tabliet

Zloženie:

Objemové činidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), kukuričný škrob, seleničitan sodný, stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), povlaková látka (polyvinylalkohol), stabilizátory (sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, sodná soľ karboxymetylcelulózy), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), zvlhčovadlo (polyetylénglykol), stabilizátor (polydextróza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), povlaková látka (mastenec), farbivo (oxid železa žltý).

 

Obsah 1 tablety
Hmotnosť/1 tbl.
RVH**/1 tbl.
SELÉN
 
100,0 µg
 
181,8 %

** referenčná výživová hodnota v 1 tablete

Kód 8594045471229
Stav skladom