L-carnitín  500 mg + Inulín + Chróm, 67 tbl

L-carnitín 500 mg + Inulín + Chróm, 67 tbl

L-Carnitín je aminokyselina, ktorá prenáša mastné kyseliny do svalových buniek, v ktorých dochádza k ich spaľovaniu na energiu.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom9,94 

Popis:

L-Carnitín je aminokyselina, ktorá prenáša mastné kyseliny do svalových buniek, v ktorých dochádza k ich spaľovaniu na energiu. *Chróm je stopový prvok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.


Odporúčané dávkovanie:

1 tableta 1× denne
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Ukladajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 °C.


Balenie:

67 tabliet

Zloženie:

Acetyl L-carnitín hydrochlorid, inulín z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín), povlaková látka (stabilizátory: hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, síran vápenatý, protihrudkujúca látka: uhličitan horečnatý, zvlhčovadlo: polyetylénglykol, leštiaca látka: hydroxypropylcelulóza), zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), stabilizátor (sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), chlorid chromitý.

 

Obsah 1 tabletyHmotnosť/1 tbl.RVH**/1 tbl.
L-CARNITÍN
 
500,0 mg
 
–***
 
INULÍN
 
500,0 mg 
 
–   
 
CHRÓM
 
50,0 µg
 
125 %

** referenčná výživová hodnota v 1 tablete

*** RVH nie je stanovená

Kód 8594045471151
Stav skladom