Vitamín C 600 mg + Acerola 200 mg ,  20 šumivých tabliet

Vitamín C 600 mg + Acerola 200 mg , 20 šumivých tabliet

*Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej tvorbe kolagénu.

Doručenie do 2 pracovných dní | skladom2,57 

Popis:

Šumivé tablety s obsahom aceroly a vitamínu C. *Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej tvorbe kolagénu. Prispieva tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

 

Odporúčané dávkovanie:

1 tableta 1× denne
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.Návod na použitie:

1 tabletu rozpustiť v 2 dl vody.


Príchuť:

Višňa


Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí.
Skladujte uzavreté a v suchu pri teplote do 25 °C. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre fenylketonurikov.

 

Balenie:

20 šumivých tabliet

Zloženie:

Regulátory kyslosti (kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný), L-askorbová kyselina (vitamín C), sladidlá (sorbitol, aspartám, acesulfám K), acerola (plod, Malpighia punicifolia), regulátor kyslosti (uhličitan sodný), farbivá (prášok z červenej repy, antokyán), aróma (višňa).

 

Obsah 1 tablety
 
Hmotnosť/1 tbl.
 RVH**/1 tbl.
ACEROLA
 
200,0 mg
 
–***
 
VITAMÍN C
 
600,0 mg
 
750,0 %

** referenčná výživová hodnota v 1 tablete

*** RVH nie je stanovená

 

 

Kód 8594045470826
Stav skladom