Bylinné mastičky

Bylinné mastičky

Vyskúšajte novú radu tradičných bylinných mastí s vysokým obsahom aktívnych látok! Jedinečná receptúra ​​MedPharma bylinných mastí bez obsahu PEG, parabénov, parfumov a farbív je šetrná nielen k vašej pokožke, ale aj k životnému prostrediu.

 

Rumančeková masť NATURAL, 1 x 75 ml

MedPharma Rumančeková masť je tradičná bylinná masť, ktorá je jedinečnou kombináciou extraktu rumančeka lekárskeho, aloe vera, bisabololu, mandľového oleja, esenciálneho oleja levandule lekárskej a vitamínu E.

Rumanček, alebo ľudovo harmanček, má vynikajúce upokojujúce a regeneračné účinky na podráždenú pokožku a pomáha pri hojení popraskanej kože, zapareninách, po spálení slnkom, omrzlinách, po ožiarení röntgenovými lúčmi alebo rádioterapiu.

Vďaka svojmu zloženiu a kombináciu aktívnych látok plní silnú ochrannú a bariérovú funkciu, hydratuje, dobre premasťuje pokožku, čím zabraňuje jej vysúšaniu.

Nechtíková masť  NATURAL, 1 x 75 ml

MedPharma Nechtíková masť je bylinná masť, ktorá je vďaka vysokému obsahu prírodných olejov a aktívnych látok vhodná na starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku nôh, rúk, a tiež k masážam.

Nechtík lekársky je známy svojimi priaznivými účinkami na kožu, podporuje regeneráciu pokožky. Masť navyše obsahuje aloe vera, mandľový olej a vitamín E.

Vďaka vysokému obsahu aktívnych látok a prírodných olejov dokonale hydratuje, premasťuje a obmedzuje stratu vody v pokožke.

Kostihojová masť  NATURAL, 1 x 75 ml

MedPharma Kostihojová masť je tradičná bylinná masť s blahodárnym upokojujúcim účinkom pri masáži pohybového aparátu (unavené nohy, natiahnuté svaly, šľachy, kĺby a chrbtica). Masť je vynikajúci pri rehabilitácii a na ošetrenie pokožky pri podliatinách.

MedPharma Kostihojová masť je jedinečnou kombináciou extraktov z kostihoja lekárskeho, arniky horskej, rastliny diablov pazúr, mandľového oleja, bambuckého masla a glycerínu.

Pre svoje účinky aktívnych látok je tiež skvelým doplnkom pri rehabilitácii, a to najmä pri regenerácii zlomenín. Vysoký obsah prírodných olejov zaisťuje veľmi dobré premastenie a výborné vstrebávanie.