Panthenol 6% Sensitive baby sprej, 1 x 150 ml

Panthenol 6% Sensitive baby sprej, 1 x 150 ml

Panthenol 6% Sensitive baby sprej s obsahom panthenolu, komplexu vitamínov B, E a urey bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie detskej pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, vetrom.

Doručenie do 2 pracovných dní | Nie je na sklade4,80 

Popis:

Obsahuje telu prirodzené hydratačné zložky. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Špeciálne vyvinutý MedPharma Panthenol 6% Sensitive baby sprej upokojuje a regeneruje, je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Vhodné pre deti od 3 rokov.

*Neobsahuje konzervanty definované Nariadením ES 1223/2009.


Použitie:

Sprej aplikujte v tenkej vrstve niekoľkokrát denne podľa potreby. Pred použitím pretrepte. Pre dosiahnutie zvlášť chladivého efektu uchovávajte v chladničke.


Upozornenie:

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Odstráňte obsah / nádobu odovzdaním do zberného dvora ako nebezpečný odpad. 


Skladovanie:

Skladujte pri teplote +5 až +25 °C.


Objem:

150 ml

Zloženie:

Aqua, Butane, Panthenol, Methylpropanediol, Propane, Isobutane, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4 Caprate, Caprylyl Glycol, Urea, Sodium Chloride, Propanediol, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide.

Kód 8594045473476
Stav skladom